Shine-logo
امروز
1399 بهمن 5
2 11

اخبار

تازه ترین مطالب تحلیلی و مقالات آموزشی یا هر متن دیگر

تجهیز لوکس ترین تالارها و هتل

گروه "بازرگانی شاین"در زمینۀ مشاوره، طراحی و اجرای تجهیزات لوکس هتلی و تالاری از جمله تجهیز تالارهای عروسی، هتل ها، طراحی و تجهیز باغ تالار، طراحی و تجهیز هتل یا دیگر ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری فعالیت می‌نماید. "گروه بازرگانی شاین" در زمینۀ مشاوره، طراحی و اتجهیز پروژه‌های لوکس ساختمانی از جمله تجهیز تالارعروسی، طراحی و تجهیز، طراحی و تجهیز باغ تالار، طراحی و تجهیز هتل یا دیگر ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری فعالیت می‌نماید.

7 07 97
1 0 ادامه
تجهیز تالار تشریفاتی مینورام

تالار تشریفاتی مینورام با ظرفیت ۴۰۰ میهمان توسط گروه "بازرگانی شاین" تجهیز شده است. از شاخصه های این تالار می توان به اتاق عقد مجزا با ظرفیت بالا و دکوراسیون شیک و منحصر به فرد آن اشاره کرد که مجموعه "بازرگانی شاین" تجهیزات آن را تأمین کرده است. این تالار دارای 200 متر پارکینگ اختصاصی با ظرفیت بالا و روف گاردن مدرن و بسیار شیک و سفره خانه سنتی است که هر بخش با تجهیزات بازرگانی شاین تجهیز شده است.

4 07 97
1 0 ادامه
تجهیز تالار تشریفاتی آریا

دکوراسیون داخلی تالار پذیرایی آریا توسط مجموعۀ "بازرگانی شاین" طراحی، تجهیز و اجرا شده است که شامل ٢ سالن ٩٠٠ مترى، بدون ستون و دارای طبقات اول و دوم است، همچنین برای رفاه حال مهمانان آسانسور مجزا با ظرفیت ٢٢ نفر در نظر گرفته شده است. این تالار دارای فضای سلف سرویس مجزا برای هر سالن، اتاق عقد مجلل با ظرفیت ١٠٠ نفر، سالن VIP جهت سرو اختصاصی شام عروس و داماد، 2000 متر فضای سبز با امکانات ویژه جهت پذیرایی، پارکینگ اختصای مسقف که توسط "گروه بازرگانی شاین" تجهیز و دیزاین شده است.

21 06 97
0 0 ادامه
تجهیز تالار تشریفاتی کلاسیک غرب

تالار پذیرایی کلاسیک غرب با دو سالن مجزا و ظرفیت های 700 نفری است که توسط گروه بازرگانی شاین تجهیز شده است. این تالار زیبا با تجهیزات لوکس و منحصر به فرد توسط گروه بازرگانی شاین دیزاین شده است. گروه بازرگانی شاین دارای یک گالری به متراژ 350 متر است که با تجهیزات تالاری مجهز شده و همچنین 3 اتاق هتلی دارد که با استاندارد بین المللی و تجهیزات هتلی شاین طراحی و دیزاین شده است. این مجموعه با به روزترین تجهیزات هتلی و بهترین برندهای تجهیزات هتلی درخدمت تالارداران و مدیران هتلی است.

21 06 97
1 0 ادامه
تجهیز تالار تشریفاتی رزنتال

این مجموعه با زیربنای 5000 مترمربع در مشیریه تهران می باشد که در سال 94 طراحی آن توسط گروه معماری آرک زیگورات آغاز گردیده است. تجهیزات داخلی این مجموعه توسط گروه بازرگانی شاین انجام شده است. این مجموعه به دلیل نوع خاص طراحی نما و اجرا به عنوان نماد پروژه های اجرا شده توسط شهرداری منطقه معرفی گردید

21 06 97
0 0 ادامه
تجهیز تالار تشریفاتی پارسیس

طراحی و تجهیز تالار تشریفاتی پارسیس توسط گروه بازرگانی شاین انجام شده است. ساخت تالار در تاریخ 97/3/26 به اتمام رسید. تالار پارسیس در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع و در ۵ طبقه با زیر بنای ۷۰۰۰ متر مربع تنها جهت برگزاری یک مراسم بنا شد. طراحی دکوراسیون و تجهیزات داخلی این تالار تشریفاتی توسط گروه بازرگانی شاین انجام شده است. طراحی تالار پذیرایی پارسیس به گونه ای است که دارای ۲ طبقه پارکینگ اختصاصی به مساحت ۲۷۰۰ مترمربع می باشد و حدود ۱۲۰ جای پارک دارد. تالار تشریفاتی پارسیس دارای سالن VIP مخصوص سرو شام عروس و داماد به صورت اختصاصی و سیستم ویدئو پروجکشن چند وجهی برای مشاهده عکس و کلیپ هنگام سرو شام، سالن تجدید میکاپ عروس به همراه میکاپ آرتیست، سینما و شهربازی ویژه کودکان با پرستار مخصوص نگهداری کودک، فضای سبز بسیار زیبا با لوکیشن های مختلف جهت فیلمبرداری و عکاسی و ساخت کلیپ و چایخانه سنتی است که تمامی فضاها توسط گروه بازرگانی شاین تجهیز شده است.

21 06 97
0 0 ادامه