Shine-logo
امروز
1399 دی 27
35 2
21 06 97
0 0

تجهیز تالار تشریفاتی رزنتال

خلاصه :

این مجموعه با زیربنای 5000 مترمربع در مشیریه تهران می باشد که در سال 94 طراحی آن توسط گروه معماری آرک زیگورات آغاز گردیده است. تجهیزات داخلی این مجموعه توسط گروه بازرگانی شاین انجام شده است. این مجموعه به دلیل نوع خاص طراحی نما و اجرا به عنوان نماد پروژه های اجرا شده توسط شهرداری منطقه معرفی گردید


این مجموعه با زیربنای 5000 مترمربع در مشیریه تهران می باشد که در سال 94 طراحی آن توسط گروه معماری آرک زیگورات آغاز گردید. تجهیزات داخلی این مجموعه توسط گروه بازرگانی شاین انجام شده است. این مجموعه به دلیل نوع خاص طراحی نما و اجرا به عنوان نماد پروژه های اجرا شده توسط شهرداری منطقه معرفی گردید.
این تالار دارای دو سالن مبله بسیار شیک با قابلیت برگزاری دو مراسم هم زمان با ظرفیت های 300 و 550 نفر را دارد. سه لاین آسانسور میهمان با ظرفیت بالا و یک آسانسور ویژه، مخصوص عروس و داماد تعبیه شده است. همچنین یک لابی به مساحت ۵۰۰ متر، دارای کافی شاپ و اتاق سیگار طراحی و تجهیز شده است. روف گاردن دارای دو اتاق شام vip رو باز و اتاق شام دیگری در فضایی متفاوت به همراه چایخانه سنتی، اتاق عقد مجزا با دکوراسیون بسیار زیبا توسط گروه بازرگانی شاین تجهیز شده است.
تجهیز و دکوراسیون داخلی این تالار که در 4سالن، لابی و روف گاردن می باشد، کاملا هندسی و ایرانی است که تلفیق دقیقی با تجهیزات مدرن و لوکس، یک فضای لوکس و مجلل پدید آورده است.
 

لیست نظرات

ارسال نظر

5/5 0 0 0