Shine-logo
امروز
1399 دی 27
0 5
21 06 97
1 0

تجهیز تالار تشریفاتی کلاسیک غرب

خلاصه :

تالار پذیرایی کلاسیک غرب با دو سالن مجزا و ظرفیت های 700 نفری است که توسط گروه بازرگانی شاین تجهیز شده است. این تالار زیبا با تجهیزات لوکس و منحصر به فرد توسط گروه بازرگانی شاین دیزاین شده است. گروه بازرگانی شاین دارای یک گالری به متراژ 350 متر است که با تجهیزات تالاری مجهز شده و همچنین 3 اتاق هتلی دارد که با استاندارد بین المللی و تجهیزات هتلی شاین طراحی و دیزاین شده است. این مجموعه با به روزترین تجهیزات هتلی و بهترین برندهای تجهیزات هتلی درخدمت تالارداران و مدیران هتلی است.


 تالار پذیرایی کلاسیک غرب  با دو سالن مجزا و ظرفیت های 700 نفری است که توسط گروه بازرگانی شاین تجهیز شده است. این تالار زیبا  با تجهیزات لوکس و منحصر به فرد توسط بازرگانی شاین دیزاین شده است. گروه بازرگانی شاین دارای یک گالری به متراژ 350 متر است که با تجهیزات تالاری مجهز شده و همچنین 3 اتاق هتلی دارد که با استاندارد بین المللی  و تجهیزات هتلی شاین طراحی و دیزاین شده است. این مجموعه با به روزترین تجهیزات هتلی و بهترین برندهای تجهیزات هتلی درخدمت تالارداران و مدیران هتلی است.
تالار تشریفاتی کلاسیک در غرب تهران واقع شده است، جایی که از نظر تراکم جمعیت رتبه خاصی بین مناطق مختلف تهران دارد. تجمع تالار پذیرایی و باغ تالار در این منطقه سبب شده تا به بورس تالار پذیرایی تبدیل شود. تا چند ماه قبل تالار کلاسیک یکی از تالارهای در حال فعالیت در این منطقه بوده که با مدیریت صحیح مالکان این مجموعه پذیرایی و با تغییر دکور و دیزاین که بسیار اساسی و ریشه ای توسط گروه بازرگانی شاین اجرا شد، توانسته نیاز های مشتریان و میهمانان خود برآورده نمایند.
 

لیست نظرات

ارسال نظر

5/5 0 0 0