سايت شاين قسمت خدمات مشاوره و اجراي دكوراسيون
Shine-logo
امروز
1399 آذر 7
1 9

مشاوره و اجرای دکوراسیون

پروژه های طراحی

خدمات مشاوره و اجراي دكوراسيون

 
گروه معماری شاین با هدف ارائه خدمات حرفه ای معماری و معماری داخلی به منظور ایجاد فضاهای زیبا و کارآمد در قالب سبک های روز معماری، فعالیت خود را از سال 1379 در قالب یک تیم حرفه ای با مدیریت ( مهندس محمدپور) آغاز نمود. این شرکت در زمینه مشاوره، طراحی براساس اصل ( طراحی علمی، کیفیت عالی و زمان کمتر) خدمات خود را در زمینه مشاوره، طراحی، نظارت، تجهیز و اجرای معماری و فضاهای داخلی با کاربری مجتمع های مسکونی، اداری، تجاری، ویلایی، سالن های تشریفات، تالارها و رستورانها ارائه می نماید.


پروژه های ساختمانی


طراحی معماری به عنوان یک حرفه، یک هنر و یک صنعت در دنیا شناخته شده و معماری داخلی نقش بهینه سازی فضاهای داخلی بناها به منظور انجام فعالیت های روزمره یعنی زندگی و کار را، ایفا می نماید. شاین با استفاده از مجرب ترین نیروها، تجربه ای از زیبایی، کارایی و استحکام را توام با معماری نوین به کارفرمایان ارائه می نماید.
تیم مهندسین ما با استفاده از ایده ها و استانداردهای روز دنیا و بکارگیری مصالحی با کیفیت بالا در امر طراحی و اجرای معماری و تجهیز فضاهای تالار توانسته گامی موثر در راستای صرفه جویی هزینه و زمان و همچنین انطباق خواسته ها و سلایق کارفرمایان با بودجه در نظر گرفته شده را برای هر پروژه بردارد.

طراحی و معماری