Shine-logo
امروز
1399 دی 27
23 3
8 07 98
2 0

طراحی و دکوراسیون تالار لاکچری

خلاصه :

تالار لاکچری


طراحی و دکوراسیون تالار لاکچری

 

(طراحی تالار لاکچری)
 
تالار لاکچری می‌تواند یک انتخاب مهم از سوی میزبان باشد. امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند برخی مناسبت‌های مهم اعم از جشن‌های عروسی، انواع سالگردها، مهمانی‌ها و یا حتی رویدادهای رسمی را در تالارهای پذیرایی و یا سالن‌های ضیافت برگزار کنند. در این میان، مهم‌ترین دلیل انتخاب تالارها و یا سالن‌های ضیافت از سوی میزبانان به راحتی بیشتر آنان طی پذیرایی بازمی‌گردد. به همین دلیل، میزبانان قادرند با برنامه از پیش تعیین شده خاطرات به یاد ماندنی رقم زده و در این راستا، مهمانان با پذیرایی از پیش برنامه ریزی شده ساعات خوشی را می‌گذرانند. با این حال که تالار لاکچری یکی از امیال قاطعانه میزبانان است، اما، همچنان از سوی آنان مورد کنکاش قرار دارد.

چه بسا، میزبانان در تکاپو هستند تا با پیشروی به سوی فاکتورهای ارزان قیمت همچنان از پسِ طراحی و دکوراسیون تالار لاکچری برآیند. ولکن، فاکتورهای ارزان قیمت شامل چه مواردی هستند؟

ایده‌های ارزان قیمت طراحی و دکوراسیون تالار لاکچری

به طور کلی می‌توان گفت، طراحی به جا و مدیریت انواع رویدادهای غیررسمی و رسمی باعث گردیده تا جشن‌های برپا شده در تالارهای لاکچری لذت بخش به نظر برسند. بنابراین با ما همراه باشید تا مروری بر ایده‌های ارزان قیمت طراحی و دکوراسیون تالار لاکچری داشته باشیم.
 
  • سقف مزین به پارچه


بسیاری از طراحان سعی بر آن دارند تا با استفاده از المان‌های ارزان قیمت محوطه مجلل و مبتکرانه بیافرینند. و تالار لاکچری قطعا یکی از موارد فوق به شمار می‌رود.
حال می‌توان با مروری بر تصویر فوق دریافت که چگونه تکه‌ پارچه‌های آویخته از سقف قادرند طراحی و دکوراسیون تالار را مجلل جلوه بدهند.
اگر قصد دارید رویداد رسمی برگزار کنید، از تکه پارچه‌های سفید استفاده کنید تا فضایتان شیک به نظر برسد. در غیر این صورت، شما قادر خواهید بود از تکه پارچه‌های رنگ روشن همانند زرد استفاده کنید تا فضای تالار لاکچری رنگ و لعاب بیشتری به خود بگیرد.

نکته: این مورد ملزم وسایل روشنایی رومیزی می‌باشد. بنابراین، تمام تلاشتان را به کار بگیرید تا ظاهر یکنواختی خلق کنید.
 
  • گلدان آویز سقفگل‌ها فقط نباید در گلدان و روی میز باشند. گاهی اوقات لازم است تا ابتکار متفاوتی را امتحان کنید. به عنوان مثال، گل و گلدان آویز سقفی یکی از راه‌های مقرون به صرفه برای طراحی و دکوراسیون تالار لاکچری به شمار می‌رود.
بنابراین، شما قادر خواهید بود گل یا گلدان‌های آویز سقفی را چند متر بالاتر از بشقاب مهمانان بیاویزید تا به صمیمیت فضا بیافزائید.
 
  • فانوس کاغذیبرای بیشتر ایرانیان فانوس کاغذی تداعی گر شب‌های روشن چهارشنبه سوری است.
از آنجا که اکثر ایرانیان طبق عادت تمایل دارند حداقل سالی یک یا دو فانوس کاغذی آن هم شب چهارشنبه سوری به سوی آسمان بفرستند، این ایده ممکن است چندان تازه به نظر نرسد  
با این حال، کافی است تعداد زیادی فانوس کاغذی سفارش بدهید و سپس آن‌ها را به سقف تالار مد نظرتان بیاویزید. خواهید دید که داستان تالار لاکچری شما به طور کلی تغییر می‌کند.
 
  • شمعدان با شمع‌ بلند

 

لیست نظرات

ارسال نظر

5/5 0 0 0