Shine-logo
امروز
1399 دی 27
7 4
20 08 98
1 0

تالار مجلل و تفاوت آن با تالار معمولی

خلاصه :

تالار مجلل و تفاوت آن با تالار معمولی در چندین فاکتور هست که در زیر بصورت کامل فاکتور ها توضیح داده می شود. 1- طراحی خاص و منحصربه فرد 2- فضای مناسب و وسیع 3- استفاده از مدرن ترین متریال روز دنیا 4- استفاده از امکانات هوشمند و به روز 5- نورپردازی پیشرفته 6- دکوراتیو برتر و جذاب 7- استفاده از مواد اولیه عالی


تالار مجلل و تفاوت آن با تالار معمولی


تالار مجلل و تفاوت آن با تالار معمولی در چندین فاکتور هست که در زیر بصورت کامل فاکتور ها توضیح داده می شود.

 1. طراحی خاص و منحصربه فرد

 2. فضای مناسب و وسیع

 3. استفاده از مدرن ترین متریال روز دنیا

 4. استفاده از امکانات هوشمند و به روز

 5. نورپردازی پیشرفته

 6. دکوراتیو برتر و جذاب

 7. استفاده از مواد اولیه عالی
   

  طراحی خاص و منحصر به فرد


  شرکت تالار ساخت مفتخر است با چندین سال تجربه و رزومه قوی در زمینه طراحی تالار مجلل و تالار های مجلل پیشرو در این صنعت می باشد و بیش از 90 درصد تالار های موجود توسط شرکت تالار ساخت ساخته شده است. از شاخص ترین ویژگی های طراحی این شرکت استفاده از معماری جذاب و ایرانی اسلامی می باشد.
   

  فضای مناسب و وسیع

   

  برای داشتن یک تالار مجلل، داشتن مکان مناسب با فضا و متراژ بهینه ضروری می باشد. از آن جایی که برای احداث تالار مجلل نیاز به استفاده متریال درجه یک می باشد، پس در نتیجه هزینه هم بی تردید بالا می رود.
   

  استفاده از مدرن ترین متریال روز دنیا

  بهترین متریال ها و محصولات موجود در بازار معماری کدام اند؟

  آن هایی که معروف ترند؟ آرک دیلی با طرح این پرسش و تحلیل پاسخ های داده شده از سوی کاربران مجموعه ای از معروف ترین و پرطرفدار ترین متریال های مورد استفاده در طراحی را جمع آوری کرده است. که این پاسخ ها در نیمه اول سال 
  ۲۰۱۷ جمع آوری شده اند.

   

  پانل های پلیمری بتنی سوراخ دار برای نما هایی با گردش و تهویه هوا

  این پانل ها از مخلوط سیلیس، کوارتز و بازالت به همراه رزین های پلی استر ساخته می شود که محافظت فوق العاده ای در برابر اشعه uv و عوامل مختلف جوی ایجاد می کند.

   

  استفاده از امکانات هوشمند و به روز

  شرکت تالار ساخت در استفاده از امکانات هوشمند و به روز در تالار های خود معروف است و همگان ای شرکت را به خوبی در استفاده از این امکانات میشناسند. همچنین باید یاد آور بشم که مهندسان این شرکت به خوبی می دانند که استفاده از امکانات مجهز و لوکس چقدر میتواند خروجی مناسبی را ایجاد کند.
   
   

  نورپردازی پیشرفته

  نور پردازی پیشرفته در تالار مجلل از ویژگی های بارز این شرکت می باشد. به گونه که مدیریت این شرکت جناب آقای مهندس یوسف محمد پور معتقد است نورپردازی جذابیت کار را چندین برابر میکند و حق مطلب را ادا میکند.
   

  دکوراتیو برتر و جذاب
   

  هرچه مصالحی که در دکوراسیون داخلی تالار مجلل  استفاده می شوند، خاص تر و غیر معمولی تر باشند، فضا می تواند شخصی تر باشد. مواد و مصالح خاص نه تنها جذاب هستند، بلکه می توانند شخصیت و سلیقه ی فرد صاحب خانه را به نمایش بگذارندبرخی از این مصالحی که در این مطلب معرفی می کند مدت هاست که وجود دارند اما تا پیش از این در بستر ها و محیط های متفاوتی استفاده شده اند؛ روش های تولیدی امروزی به مصالح ساده کمک کرده اند، که به طراحی های پیچیده دست یابند. بقیه ی مصالح نیز تازه پا به عرصه ی وجود گذاشته و در حال شناخته شدن هستند.

  استفاده از مواد اولیه عالی


  استفاده از مواد اولیه عالی میتواند باعث پرکار دیده شدن تالار مجلل شود. در واقع در نگاه اول خوب دیده شدن یک تالار مجلل خیلی مهم می باشد.

لیست نظرات

ارسال نظر

5/5 0 0 0