Shine-logo
امروز
1399 بهمن 5
37 9
تالار مجلل و تفاوت آن با تالار معمولی

تالار مجلل و تفاوت آن با تالار معمولی در چندین فاکتور هست که در زیر بصورت کامل فاکتور ها توضیح داده می شود. 1- طراحی خاص و منحصربه فرد 2- فضای مناسب و وسیع 3- استفاده از مدرن ترین متریال روز دنیا 4- استفاده از امکانات هوشمند و به روز 5- نورپردازی پیشرفته 6- دکوراتیو برتر و جذاب 7- استفاده از مواد اولیه عالی

20 08 98
1 0 ادامه
نکات طراحی دکوراسیون با استفاده از اکسسوری ها

صاف و ساده نگه داشتن فضای اطراف ما همیشه امن ترین گزینه برای یک طراح دکوراسیون می باشد اما اگر قادر باشید که یک ترکیب درست از تمامی اکسسوری ها را کنار هم جمع آوری کنید می توانید به دکوراسیون مورد نظر خود جلوه و زیبایی بی مانندی ببخشید. در ادامه این مطلب نکاتی را برای شما بازگو می کنیم که در طراحی با استفاده از اکسسوری ها به کارتان می آیند.

6 05 98
1 0 ادامه
مبلمان استیل بخریم یا مبلمان راحتی ؟

در هنگام خرید مبلمان برای منزل همیشه یک سوال ذهن ما را درگیر خود می کند که چه سبک و رنگی را بهتر است خریداری کنیم. به طور کل مبلمان ها به دو دسته مبلمان استیل یا همان کلاسیک و همچنین مبلمان راحتی مدرن تقسیم بندی می شوند. مبلمان کلاسیک که در کشور ایران به عنوان مبلمان استیل شناخته می شود عمدتا با چوب، پارچه و مقداری یراق آلات آماده سازی و ساخته می شود و برای زیبا سازی آنها از طرح هایی که معرق و منبت کاری شده بهره گرفته می شود.

1 05 98
1 0 ادامه
نکات مهم خرید روشنایی و لوستر مناسب برای منزل

اگر بخواهیم کلمه لوستر را تعریف کنیم می بایست به تعریف کلی آن که از زمان های قدیم نیز وجود داشته مراجعه کنیم. لوستر یک روشنایی منشعب شده است که حداقل دو بازوی نگه دارنده داشته و از سقف آویزان می شود.

22 04 98
21 0 ادامه
 نکات کاربردی در طراحی دکوراسیون خانه هایی که سقف کوتاه دارند

در این مطلب به معرفی برخی از موفق ترین تکنیک های اثر گذار برای حل این مشکل می پردازیم. کلید حل این ایراد را می توان در استفاده از نگاه و تفکرات نو و همینطور بهره گیری از خطاهای دید کاربردی که حس بزرگ تر بودن فضا را در افراد ایجاد می کند یافت. خلاصه اگر از حضور در اتاق خواب یا آشپزخانه ای که سقف کوتاهی دارد احساس خفگی به شما دست می دهد بهتر است یک یا همه 6 ترفند مطرح شده در این مقاله را امتحان کنید.

5 04 98
1 0 ادامه
ترفند های کاربردی بازسازی هتل که هتلداران می بایست از آن مطلع باشند

با وجود رشد صنعت هتل داری و روند رو به رشد طراحی و ساخت هتل های جدید، سرمایه گذاران و توسعه دهندگان بیشتری در تلاشند تا هتل های مدرن و جدید، هتل های زنجیره ای و همینطور شرکت های حق امتیاز دار بیشتری را برای گسترش این صنعت تاسیس کنند.

11 03 98
1 0 ادامه
ساخت رستوران ارزان و رستوران کم هزینه چگونه امکان پذیر می شود؟ (قسمت سوم)

در بخش اول این مقاله با نکاتی در مورد چگونگی ساخت رستوران ارزان و کافه های کم هزینه، نحوه طراحی بنا یا ساختمان، طراحی سر درب، طراحی ظاهری برای جلوه دار بودن از خارج، طراحی نما و دورنما صحبت کردیم و در قسمت دوم نیز به معرفی انواع رستوران ها، طراحی بخش های مختلف یک رستوران مقرون به صرفه و ارزان قیمت و در عین حال مدرن و لوکس بیشتر پرداختیم. این بخش از آشنایی با روند ساخت رستوران های لوکس و مقرون به صرفه به سراغ توضحیاتی در مورد لوازم رستوران و همینطور توصیه هایی در مورد هزینه های ساخت آن می رویم.

28 02 98
1 0 ادامه
ساخت رستوران ارزان و رستوران کم هزینه چگونه امکان پذیر می شود؟ (قسمت دوم)

در بخش اول این مقاله با نکاتی در مورد ساخت رستوران ارزان و کافه های کم هزینه، نحوه طراحی بنا یا ساختمان، طراحی سر درب، طراحی ظاهری برای جلوه از خارج، نما و دورنما و رعایت قوانینی که نتیجه پرداخت مبالغ هنگفت سرمایه گذاران را نتیجه بخش می کند صحبت کردیم. در این بخش از مقاله با معرفی انواع رستوران ها، طراحی بخش های مختلف یک رستوران مقرون به صرفه و ارزان قیمت و در عین حال مدرن و لوکس بیشتر صحبت می کنیم.

23 02 98
1 0 ادامه
ساخت رستوران ارزان و رستوران کم هزینه چگونه امکان پذیر می شود؟ (قسمت اول)

با وجود اینکه سود بالای این حرفه جاذبه بسیار زیادی را برای سرمایه گذاران و علاقمندان به حوزه ساخت و ساز و راه اندازی کافه و رستوران ایجاد می کند، اما نباید فراموش کرد که راه اندازی یک رستوران با هزینه نه چندان بالا ولی با بهره گیری از مراحل اصولی و همینطور طراحی های ارزان قیمت و خلاقانه می تواند سرمایه گذاران این نوع مشاغل را با سرعت بیشتری در رسیدن به اهدافشان یاری کند.

16 02 98
5 0 ادامه