Shine-logo
امروز
1399 دی 27
14 4
25 06 97
5 0

ملزومات اتاق هتلی

خلاصه :

تلویزیون‌های هتلی امروزه صنعت گردشگری، برای ارائۀ خدمات دیجیتال پذیرایی از مهمانان و مسافران هتل ‌ها، در تلاش هستند تا ارتباطات بیسیم، خدمتگزاری و سرگرمی برای مهمانان به ارمغان بیاورند. با جایگزینی تلویزیون های معمولی با تلویزیون های هوشمند هتلی، هتل ها موفق به ارتقای امکانات و خدمات می شوند. علاوه بر این، طراحی این نمایشگرها، به اتاق های هتل سطح بالاتری از زیبایی و کمال را که با وجه منحصر به فرد و مجلل هتل همخوانی دارد، ارائه می دهد. تلویزیون هوشمند هتلی، تلویزیونی است که قادر است به اینترنت متصل شود و مسافر می تواند از شبکه اینترنت استفاده نماید. تلویزیون هوشمند مانند تلفن هوشمند عمل می کند. این تلویزیون ها قادرند سرویس های مختلف اینترنتی را از طریق تلویزیون به مسافر ارائه دهند. یعنی تلویزیون هوشمند معادل یک تلویزیون معمولی با یک کامپیوتر داخلی است که سرویس های متنوعی را به مسافر و مهمان ارائه می دهد. تجربۀ دیداری مهمانان با محبوبیت شبکه های اجتماعی، برنامه ها و بازی های اینترنتی ارتقا یافته است، هتل ها باید از این گرایش، نهایت استفاده را برای جذب مهمانان و اعطای لذت به آن ها ببرند. با استفاده از راهکار جایگزین LINK SINC 3.0 هتل ها می تونند به صورت مؤثر و مقرون به صرفه سلیقۀ فردی مهمانان را تماشا و دیگر احتیاجات مورد نظر آن ها را تهیه نمایند، تمامی این موارد می تواند از طریق یک زیر ساخت IP بدون نیاز به دستگاه های STB اضافه یا هزینه های نگهداری مضاعف به دست بیاید. هتل ها می توانند پیام خوشامدگویی به مسافران را از طریق منو اصلی تلویزیون هتلی اعلام نمایند.


تلویزیون‌های هتلی
امروزه صنعت گردشگری، برای ارائۀ خدمات دیجیتال پذیرایی از مهمانان و مسافران هتل ‌ها، در تلاش هستند تا ارتباطات بیسیم، خدمتگزاری و سرگرمی برای مهمانان به ارمغان بیاورند. با جایگزینی تلویزیون های معمولی با تلویزیون های هوشمند هتلی، هتل ها موفق به ارتقای امکانات و خدمات می شوند. علاوه بر این، طراحی این نمایشگرها، به اتاق های هتل سطح بالاتری از زیبایی و کمال را که با وجه منحصر به فرد و مجلل هتل همخوانی دارد، ارائه می دهد. تلویزیون هوشمند هتلی، تلویزیونی است که قادر است به اینترنت متصل شود و مسافر می تواند از شبکه اینترنت استفاده نماید. تلویزیون هوشمند مانند تلفن هوشمند عمل می کند. این تلویزیون ها قادرند سرویس های مختلف اینترنتی را از طریق تلویزیون به مسافر ارائه دهند. یعنی تلویزیون هوشمند معادل یک تلویزیون معمولی با یک کامپیوتر داخلی است که سرویس های متنوعی را به مسافر و مهمان ارائه می دهد. تجربۀ دیداری مهمانان با محبوبیت شبکه های اجتماعی، برنامه ها و بازی های اینترنتی ارتقا یافته است، هتل ها باید از این گرایش، نهایت استفاده را برای جذب مهمانان و اعطای لذت به آن ها ببرند. با استفاده از راهکار جایگزین LINK SINC 3.0 هتل ها می تونند به صورت مؤثر و مقرون به صرفه سلیقۀ فردی مهمانان را تماشا و دیگر احتیاجات مورد نظر آن ها را تهیه نمایند، تمامی این موارد می تواند از طریق یک زیر ساخت IP بدون نیاز به دستگاه های STB اضافه یا هزینه های نگهداری مضاعف به دست بیاید. هتل ها می توانند پیام خوشامدگویی به مسافران را از طریق منو اصلی تلویزیون هتلی اعلام نمایند. هتل ها می تونند با تنظیم پیام خوشامد گویی، برند خود را با خیر مقدم به مسافران هنگام روشن شدن تلویزیون به صورت کامل همراه با لوگوی هتل و ویدئو کلیپ، پیشرفت و ارتقا دهند. در کنار نمایش پیام خوشامدگویی، تاریخ، زمان و اطلاعاتی دربارۀ خدمات هتل و منویی از ویژگی ها نمایش داده شود. این تلویزیون‌های هوشمند می تواند دسترسی سریع و آسان مهمانان به اطلاعات لحظه ای مورد نظر شامل خدمات هتل، گزارش های به روز آب و هوا، اطلاعات پرواز و… را فراهم نماید، تلویزیون های داخل اتاق ها نیز زبان های متفاوت را پوشش می دهند . علاوه بر این، رویدادهای محلی و اطلاعات توریستی نیز می توانند برای دسترسی مهمانان نمایش داده شوند. مهمانان می توانند با استفاده از ویژگی های این تلویزیون ها، نمای بهتر و بزرگتری از نمایشگر دستگاه موبایل خود را با انتقال تصویر دستگاه خود به تلویزیون هوشمند  هتلی 48 اینچی تماشا کنند. ویژگی به اشتراک گذاری تصویر، راهی ایمن و آسان را به مهمانان برای تماشا و اشتراک گذاری محتوای شخصی و عکس ها و فیلم های گرفته شده را ارائه می دهد.
سرتاج تخت و دیوارپوش های هتلی
بیشترین دغدغۀ طراحان در طراحی اتاق خواب، تخت خواب است زیرا این المان باید از بهترین و باکیفیت ترین متریال ساخته شود تا بتواند آسایش و راحتی را برای مسافران به ارمغان آورد. تخت خواب های امروزی اصولاً دارای تاج هستند که خود نقش بسیار مهمی در زیبایی دکوراسیون اتاق ایفا می کنند. طراحی فضای بالای تخت خواب نه تنها به زیباتر شدن دکوراسیون اتاق کمک می کند بلکه از نظر کاربردی و عملی ارزش بسیاری دارد. آرامش در اتاق خواب به عوامل زیادی مانند لوازم اتاق، نوع چیدمان آن‌ها، رنگ‌ها و همچنین متریالی که جهت طراحی دکوراسیون به کار می رود، بستگی دارد اما یکی از اصلی ترین آیتم‌ها پوشش دیوار  پشت تختخواب است. با خلق ایده های نو امروزه از این فضا استفاده های متعدد می شود. سرتاج تخت هتلی در انواع و سایزهای متنوع وجود دارد و از متریال های مختلف ساخته می شود. دیوارپوش‌ های چرم و پارچه‌ ای که به لمسه تایل معروف هستند از انواع لوکس دیوار پوش‌ها به شمار می روند. این تایل‌ ها در دو نوع تخت و بر جسته در طرح و رنگ‌ های متنوع طراحی می‌ شوند. بر حسب نوع کاربرد و سلیقه‌ می‌توان این دیواپوش‌ها را انتخاب کرد. در این تایل‌ ها از چرم طبیعی و مصنوعی استفاده می‌شود. همچنین در تایل‌ های پارچه‌ ای از پارچه‌ هایی با استقامت بالا و شاهانه مانند مخمل استفاده می‌شود. برای شستشوی این تایل‌ها باید از مواد غیر اسیدی استفاده کرد. همیشه چند تایل اضافی خریداری نمائید تا در صورت آسیب دیدن یکی، بتوان دیگری را جایگزین نمود. می‌توان برای زیبایی بیش تر از ترکیب تایل پارچه در کنار چرم استفاده کرد.
مبلمان تختواب شو هتلی
مبل‌های تختخواب شو یا مبل‌های تخت خوابی، یکی از بهترین گزینه‌ها برای فراهم کردن آسایش حال مصرف‌کنندگان در فضاهای کوچک به شمار می‌روند. این‌ گونه مبل‌ها عموماً به‌صورت کاناپه‌های دو نفره و سه‌ نفره تهیه می‌شوند. البته گاها برخی از آن‌ها به‌صورت مبل‌های یک‌ نفره نیز تهیه و ساخته می‌شوند که در این صورت به‌ عنوان تخت یک‌ نفره مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین رنگ‌بندی و نوع طراحی این نوع مبل‌ها نیز بسیار متنوع است. به‌ عنوان‌ مثال برخی از این مبل‌ها خود دارای تشک مخصوص تخت هستند و برخی دیگر این قابلیت را ندارند و باید از تشک‌های مخصوص تخت بهره بگیرید. مبلمان تختخوابشو هتلی برای محیط های بهداشتی با فضاهای محدود ساخته شده است. مسافر در طول روز از نشیمن این مبلمان و در شب به عنوان یک تختخواب از آن استفاده می‌کند. از ویژگی های ارزشمند مبل تختخوابشو هتلی می توان به صندلی جمع و جور راحت برای بسیاری از مردم؛ اجزای قابل تعویض؛ لاستیک های پلاستیکی و حفاظتی اشاره کرد. از مزایای استفاده از این مدل تختخواب‌ها می‌توان به بهره‌گیری از فضا اشاره کرد. به عبارتی بدون خرید تخت با یک تیر دو نشان زده می‌شود. استفاده از کاناپه و تخت به ‌صورت هم‌زمان از مزایای این مدل تختخواب‌ها به شمار می‌رود. مبل های تختخواب شو به لحاظ نوع طراحی و ساخت اکثرا در گروه مبل های راحتی قرار دارند، این سرویس ها به شکلی طراحی می شوند که هنگام قرار گرفتن در حالت تخت معمولا تشک مجزایی روی آن قرار نمی گیرد. خرید مبل تختخوابشو و استفاده از آن در هتل ها یا مهمان سراها می تواند ضمن ایجاد کارایی لازم، صرفۀ اقتصادی نیز داشته باشد. برای یک انتخاب اصولی باید به چند نکتۀ مهم توجه کرد، جنس پارچۀ مبلمان تختخواب شو یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه کرد، پارچه هایی با بافت درشت یا برجسته برای مبل های تختخواب شو مناسب نیستند این مدل از پارچه ها با تمام زیبایی، هنگام استفاده و استراحت باعث آزار مسافر می شود و باید هزینه‌ای برای تعویض رومبلی در نظر گرفت. معمولاً مبلمان تختخواب شو برای فضاهای محدود طراحی می شوند پس باید به فضایی که در اختیار است توجه کرد. گاهی انتخاب هایی از روی بی دقتی باعث می شود تا تمام فضا طوری پر شود که حتی نتوان در اتاق حرکت کرد، برای پیشگیری از این اتفاق باید قبل از خرید، مبل را به حالت تخت باز کرده و تمام ابعاد آن را در نظر گرفت و در فضای اتاق هتل محاسبه کرد.

لیست نظرات

ارسال نظر

5/5 0 0 0