طراحی لابی

  طراحی لابی

  طراحی لابی|لابی کوچک مدرن|طراحی لابی کلاسیک|ایده برای طراحی لابی


  طراحی لابی؛همیشه اولین برخوردها بیشترین تاثیر را روی افراد می‌گذارند. اولین برخوردها در اولین مکانها. لابی اولین جایی است که هر فردی در بدو ورود با آن رو‌به‌رو می‌شود پس حایز اهمیت است. اگر طراحی لابی به ‌اندازه کافی چشمگیر و متناسب با کاربرد و نیازهای ساختمان نباشد، نظر مخاطب را جلب نمی‌کند و راحتی او را فراهم نخواهد کرد. ما در گروه شاین تلاش میکنیم لابی ساختمان را مانند یک صفحه نمایش در نظر بگیریم، صحنه ای که با دیدنش مخاطب متوجه شود که در طول مسیر چه چیزی در انتظارش است و تحت تاثیر طراحی بهینه و لوکس فضا قرار بگیرد.

  برای اطلاعات بیشتر میتوانید با متخصصین شرکت شاین در تماس باشید.

  پیدا کردن الهام و ایده برای دکوراسیون خانه دیگر یک چالش نیست. اما ما اغلب با وجود ایده های دکوری فراوانی که در اختیار داریم ، از فضای لابی غفلت می کنیم. منطقه لابی یک منطقه انتقالی است که بیرون را به داخل متصل می کند - اولین فضایی که در فضای داخلی خانه با آن مواجه می شوید ، جایی که مهمانان می توانند به راحتی منتظر بمانند و استراحت کنند. باید از نظر زیبایی طراحی شود و ظاهری دلپذیر و زیبا داشته باشد.

  لابی ها باید حس گرما را ارائه دهند و از مهمانان استقبال کنند تا به راحتی استراحت کنند و در میان یک محیط تزئین شده با شکوه در فضای داخلی منتظر بمانند. این قسمت اولین فضای داخلی خانه به حساب می آید که وارد آن می شوید که بیرون را به داخل پیوند می دهد. یک لابی عالی هم کاربردی است و هم برای بازدیدکنندگان جذاب است. طراحی داخلی لابی خانه باید تاثیری ماندگار در ذهن کسانی که از آن بازدید می کنند به جای بگذارد.

  طراحی لابی ها بسیار حیاتی می باشند زیرا منطقه داخلی خانه و یا هتل ها هستند و شخصیت فضا را به چشم بازدید کنندگان منعکس می کند. با برنامه ریزی چیدمان و استراتژی طراحی مناسب ، نصب چراغ های روشن ، رایحه ای مطبوع ، تصاویر رنگارنگ ، مبلمان مجلل ، الگوها و اشکال معماری و چند خط رنگ ، فضای داخلی را از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و نفیس جلوه می دهد.

  طراحی داخلی لابی کوچک برای سازماندهی زیبا و کاربردی نیاز به توجه ویژه دارد. با انتخاب تم برای ورودی شروع کنید و سپس با رنگ ها و متریال های مناسب جلو بروید تا به فضا تعریف مناسبی بدهید. اشباع بیش از حد با مبلمان زیاد می تواند فضا را تنگ کند، بنابراین فضا را با قابلیت تزئین کنید. نورپردازی ، رنگ یا بافت دیوار، قاب‌ های تزئینی ، آینه‌ های درخشان ، بوفه‌ های نا متقارن ، قفسه‌ ها و آویزهای گیاهی فضا را تزئین می ‌کنند و باعث لذت و تحسین می ‌شوند.

   

  طراحی لابی ظریف سفید طرح لابی زیبا و سفید

  رنگ سفید احساسی آرام و بکر را ارائه می دهد. رنگ سفید بیش از حد می تواند لابی را ساده تر و رنگ پریده تر نشان دهد. بنابراین ، می‌توانید رنگ متضاد قهوه‌ ای و خاکستری را به مبلمان اضافه کنید تا یک ضریب زیبایی شناسی عالی برای چشم ایجاد کنید و فضا را جذاب ‌تر کند. پالت رنگ متضاد در کنار رنگ سفید ، ترکیبی با وقار می‌ بخشد و قرار دادن برخی وسایل تزئینی مانند آینه ، چراغ‌ ها و گلدان‌ ها ظاهری چشمگیرتر می ‌دهد.

   

  طراحی لابی صنعتی و روستایی

  طراحی و سبک دکوراسیون خیره کننده لابی تاثیر خود را از هر دو دنیای شهری و روستایی گرفته است. با ترکیبی استادانه از کف و مبلمان چوبی پرداخت نشده و خام ، ویژگی‌ های بتنی ، دیوارهای آجری ، روکش‌  های خاکی و عناصر فلزی، این سبک به پرطرفدارترین سبک دکوراسیون داخلی تبدیل شده است.

  رنگ های روشن معمولاً در مجموعه های صنعتی یافت نمی شوند. رنگ هایی مانند مشکی ، خاکستری ، سفید و سایه های تیره و آبی این استایل را مشخص می کند. این نوع دکور معمولاً مناسب فضاهای باز و جادار است ، اما برای طراحی داخلی لابی کوچک ، از شلوغ شدن فضا با وسایل زیاد خودداری کنید. می ‌توانید فرشی با طرح ‌های انتزاعی مطابق با سایه‌ ها ، میزهای چوبی ، چراغ ‌ها، و سایر عناصر تزئینی با اشکال و اندازه‌ های نا متقارن برای زیبایی آن منطقه اضافه کنید.

   

  طراحی لابی با گیاهان خانگی

  گیاهان مورد علاقه خود را به طراحی داخلی لابی بیاورید. افزودن گیاهان نه تنها فضا را برجسته می‌ کند و آن را زنده می‌ کند ، بلکه آن را دلپذیر و جذاب می ‌کند و حس آرامش‌ بخشی به آن می ‌دهد. با گیاهان سرپوشیده در اطراف ، مهمانان می توانند از اکسیژن تازه با شور و نشاط لذت ببرند. از گلدان های رنگی و طرح دار مختلف و آویزهای گیاهی که از مواد مختلف ساخته شده اند ، استفاده کنید تا دکور داخلی را زیبا تر کنید.

  برای طراحی داخلی لابی کوچک ، گیاهان و گل هایی آویزان را در نظر بگیرید که فضای زیادی را روی زمین اشغال نمی کنند. شما همچنین می توانید به دنبال طراحی دیوار سبز مدرن با گیاهان باشید تا یک لمس دوستدار محیط زیست افسانه ای داشته باشید تا دیوارهای خالی را متحول کنید. افزودن گیاهان به ورودی به شما کمک می کند تا به حال و هوای جذاب و ظریف دلخواه برسید و زندگی و نشاط را به فضای داخلی ببخشید.

   u/طراحی لابی

  طراحی خلاقانه سقف لابی پاپ

  لابی ها یک منطقه عالی برای نمایش شکوه و عظمت با هنر و دکوراسیون هستند. درست همانطور که کفپوش نیاز به توجه دارد ، دکوراسیون سقف باشکوه به فضا عمق و بعد می بخشد. طراحی پاپ سقف برای اولین بار در فرانسه دیده شد که با گچ پاریس ساخته شده است.

  سقف کاذب جذاب یا طراحی پاپ سقف لابی ، اولین تصور قابل توجهی را ایجاد می کند. برخی دوست دارند سقف با الگوهای گل نفیس تزیین شود ، برخی آن را با تیرهای چوبی یا آجری ، برخی ترجیح می دهند سقف سفید شسته شده به سبک ویکتوریایی با نورپردازی فرو رفته ، و برخی آن را با طرح های پاپ سینی هندسی مینیمالیستی و کلاسیک دوست دارند. سقف را با چراغ ها و لوسترهای جذاب تزیین کنید تا روشن ، با شکوه و به نظر برسد.

   

  طراحی کفپوش لابی

  چه نیاز به اجرای یک طراحی داخلی لابی کوچک یا یک طراحی داخلی لابی بزرگ داشته باشید ، جلال بخشیدن به کف می تواند ضریب زیبایی یک فضا را افزایش دهد. با برنامه ریزی مناسب کفپوش ، فضایی کسل کننده و فاقد درخشندگی و شفافیت را به فضایی جذاب تبدیل کنید.

  می‌ توانید قسمت‌ هایی از کف را با کاشی ‌های طرح‌ دار و رنگارنگ پر کنید ، به آن حس زیبایی ‌شناختی گرم بدهید یا کف را با فرش‌ هایی با طرح ‌های بسیار غنی با رنگ‌ های جذاب و پر جنب و جوش یا با فرش‌ های قومی ساده و ظریف با رنگ‌ های ملایم پوشش دهید. یک کفپوش با سلیقه طراحی شده ، بافت زیبا را نمایان می کند و به فضا شکوه می بخشد.

   

  رنگ دیوار لابی درخشان

  رنگ دارای قدرت دگرگونی است و یک عنصر طراحی قدرتمند است. وقتی صحبت از طراحی رنگ دیوار لابی می شود ، گزینه های زیادی فراتر از استفاده از رنگ های خنثی خاموش وجود دارد. سایه‌ های پاستلی جلوه‌ ای زیبا ارائه می ‌دهند.

  رنگ دیوار چه سایه براق نارنجی یا زرد ، چه سبز خاکی سرد ، چه سایه پررنگ آبی سلطنتی ، تفاوت زیادی در ظاهر و احساس خانه ایجاد می کند. رنگ فضای اتاق را ایجاد می کند و کل خروجی طراحی را با امکانات بی پایان به سطح بعدی می برد.

  علاوه بر این ، رنگ دیوار توانایی ایجاد توهم یک اتاق بزرگ را دارد و به آن حجم می دهد. یک ترکیب خوب رنگ مکمل دیوار باعث می شود وسایل دکوری به خوبی با مبلمان مدرن ادغام شوند. سلیقه ، ترجیح ، احساسات و خلق و خوی نقش مهمی در انتخاب رنگ مناسب برای طراحی درخشان رنگ دیوار لابی دارند.

  یک دیوار خالی را می توان با امکانات بی پایان تزئین کرد. اجرای دکوراسیون دیوار فضا را زیبا و تازه می کند. طراحی رنگ دیوار لابی می تواند شامل دیوارهای بافت دار و طرح دار یا استفاده از رنگ های روشن مکمل یا متضاد برای ادغام یک دیوار برجسته باشد. همچنین می‌ توانید یک نقاشی یا عکس بزرگ و منحصر به فرد و چشمگیر اضافه کنید ، و آینه‌های انعکاسی را در مقابل نور قرار دهید تا فضا را روشن ‌تر و برجسته ‌تر کنید. نقاشی های دیواری راه های بی شماری برای تزیین دیوار لابی و آوردن زندگی ، شخصیت و سلیقه به دیوارهای خالی وجود دارد.

   

  طراحی داخلی لابی مبلمان لوکس

  مبلمان تزیین شده در فضای داخلی شخصیب شما را نشان می دهند. نقش تعیین کننده ای در بزرگنمایی زیبایی و ظرافت فضا دارند. انتخاب مبلمان برای طراحی داخلی لابی نشان می دهد که آیا یک فرد ساده است یا مد روز و است یا قطعات لوکس وینتیج و درجه یک را ترجیح می دهد.

  هنگام کار بر روی کف و دیوارها ، می توانید مبلمان مناسبی مانند مبل ، صندلی و میز با رنگ های جذاب و طرح های نوآورانه انتخاب کنید که به خوبی با سایر عناصر سبک دکوراسیون داخلی و ترکیب رنگ هماهنگ و ترکیب شوند.

  پالت دکوراسیون مدرن و لوکس شامل سایه های مشکی ، قهوه ای ، کرم ، بژ و خاکستری در اشکال منحصر به فرد است. علاوه بر این ، مواد ، مبلمان و پارچه‌های گران ‌قیمتی که در دکوراسیون استفاده می ‌شوند، ظاهر و ساختار مناسبی به فضای داخلی می ‌دهند. انتخاب نادرست مبلمان می تواند به جذابیت فضا آسیب برساند. نباید کیفیت مبلمان را نادیده بگیرید ، بنابراین بهتر است بودجه را برنامه ریزی کنید و طرح های مبلمان چشمگیر را که متناسب با فضای داخلی بی عیب و نقص هستند، بررسی کنید.

   r/طراحی لابی

  طراحی داخلی لابی با مبلمان نرم، هنر و لوازم جانبی

  فضای داخلی دارای ویژگی ها و جنبه های چند وجهی است. انتخاب دقیق عناصری که نماد حس یک سبک فردی هستند یا تزئین محیطی راحت و دنج با کمک رنگ های مناسب ، مبلمان و مواد دیگر. همانطور که قبلا ذکر شد ، یکی از جنبه های مهم دکوراسیون داخلی ، زیبایی مبلمان است و دیگری استفاده از مبلمان نرم است.

  برای طراحی لابی خانه ، ترکیب مناسب و محیطی دلپذیر را می توان با انتخاب دقیق مبلمان نرم به همراه سایر لوازم جانبی ، رنگ رنگ دیوار، نورپردازی محوطه و مبلمان نوآورانه به دست آورد. همگام سازی مبلمان نرم با لوازم جانبی مناسب مانند لامپ، هنر دیوار، طرح های الهام بخش آینه ، نقاشی ها ، مصنوعات ارزشمند و سایر عناصر هنری این قدرت را دارد که مهمانان بازدیدکننده از مکان شما را تحت تاثیر قرار دهد و مجذوب خود کند.

   

  طراحی داخلی لابی با نور پردازی

  نور روشن نقش تعیین کننده ای در روشن کردن فضا یا لابی دارد. روشن کردن فضای لابی یا با یک لوستر زیبا و قدیمی یا یک لامپ آویز سقفی مدرن، شخصیت داخلی را مشخص می کند و با محیطی گرم و آرام به بازدید کننده خوش آمد می گوید. وسایل رعد و برق، نورهای جهت دار شدید، نورهای پایین LED، یا نورپردازی توکار برخی از راه های دستیابی به طراحی داخلی لابی منزل هستند. همچنین، رنگ‌ های دیواری با رنگ‌ های روشن ، کاشی‌ های بافت‌ دار و طرح‌ دار، و لوازم جانبی پر زرق و برق می‌توانند لابی را زیباتر کنند.

   

  طرح های لابی هتل لوکس

  لابی اولین چیزی است که هنگام بازدید از یک هتل لوکس می بینید، اولین برداشتی است که از شما می شود و می تواند خوب یا بد باشد. برای هتلداران بسیار مهم است که در لابی خود تمرکز کنند و از ایده های عالی دکوراسیون لابی الهام بگیرند. قدم زدن در لابی هتل مانند دست دادن با کسی است که به تازگی ملاقات کرده اید. همه چیز در مورد اولین برداشت است. درست مانند مردم، لابی هتل ها نیز شخصیت های متفاوتی را نشان می دهند. یک لابی می تواند جذاب، خوشایند، ترسناک یا به طرز باورنکردنی جالب باشد. بنابراین بسیار مهم است که هتل ها لابی خود را به گونه ای طراحی کنند که بتواند تصور درستی از خود ایجاد کند.

  طراحی داخلی و دکوراسیون یک فرآیند پیچیده و خسته کننده است، و ممکن است در مورد چگونگی شروع و انجام آن متحیر شوید. مشاوران گروه متخصصین شرکت شاین اینجا هستند تا به شما کمک کند تا طرح های دکوراسیون رویایی خود را به واقعیت تبدیل کنید و ارزش واقعی و ماندگاری را به فضای خود اضافه کنید. گروه شاین با بودجه مناسب ، ایده‌ های نوآورانه ، الهام ‌بخش ، ترکیب رنگ ‌ها و طرح ‌های متمایز ، راه ‌حل ‌های تضمینی دکور داخلی را ارائه می‌ دهند که می‌ توانند به شما در تحقق خواسته‌ های خود برای طراحی داخلی لابی کامل کمک کنند.

   k/طراحی لابی

  برای اطلاعات بیشتر میتوانید با متخصصین شرکت شاین در تماس باشید.


  © 2023 Your Company. All Rights Reserved.