درباره شاین

  درباره شاین

  درباره شاین


  درباره شاین

  شرکت شاین با هدف ارائه خدمات حرفه ای معماری و معماری داخلی به منظور ایجاد فضاهای زیبا و کارآمد در قالب سبک های روز معماری، فعالیت خود را از سال 1379 در قالب یک تیم حرفه ای با مدیریت مهندس یوسف محمدپور آغاز نمود.

  این شرکت در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بر اساس اصل "طراحی علمی" کیفیت عالی و زمان کمتر "خدمات خود را در زمینه مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای معماری و فضاهای داخلی با کاربردهای شهرک سازی، مسکونی، ویلایی، اداری و تجاری ارائه می نماید.

  طراحی معماری به عنوان یک حرفه، یک هنر و یک صنعت در دنیا شناخته شده و معماری داخلی نقش بهینه سازی فضاهای داخلی بناها به منظور انجام فعالیت های روزمره یعنی زندگی و کار را ایفا می نماید. این شرکت با استفاده از مجرب ترین نیروها تجربه ای از زیبایی، کارایی و استحکام را توام با معماری نوین به کار فرمایان ارائه می نماید.

  Image
  تیم مهندسین ما با استفاده از ایده ها و استانداردهای روز دنیا و بکارگیری مصالحی با کیفیت بالا در امر طراحی و اجرای معماری داخلی موفق شده و توانسته گامی موثر در راستای صرفه جویی هزینه و زمان و همچنین انطباق خواسته ها و سلایق کارفرمایان با بودجه در نظر گرفته شده را برای هر پروژه بر دارد.

  © 2023 Your Company. All Rights Reserved.